Konserwacja samochodów

Antykorozja

Środki antykorozyjne Waxoyl to zupełnie nowa jakość pracy w warsztacie połączona z wysoką skutecznością wykonanych zabezpieczeń. Niepotrzebne jest ani bardzo dokładne oczyszczanie powierzchni, ani ich odtłuszczanie. Środki można aplikować nawet na lekko wilgotne powierzchnie bez utraty jakości zabezpieczenia. Produkty nie wymagają stosowania w oddzielnych pomieszczeniach warsztatowych, nie ciekną, nie powodują uciążliwych zabrudzeń. W razie przypadkowego rozlania łatwo je usunąć zarówno z lakieru, jaki i podłogi warsztatu. Produkty nie zawierają mineralnych kwasów i zasad, związków ołowiu, chromu i cynku, a także silikonów lub fluorków węgla dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na późniejsze prace lakiernicze.

Z kolei dzięki bardzo wysokiej wydajności produktów, połączonej z trwałością narzędzi i krótkim czasem pracy oferowanie usługi klientom jest atrakcyjne również z biznesowego punktu widzenia.

Łatwość aplikacji jest połączona z jej najwyższą skutecznością. Państwa klienci otrzymają wysokiej klasy, długoterminowe zabezpieczenie, dzięki któremu ich auta na długo zachowają swój wygląd, a spadek ich wartości będzie znacznie wolniejszy.

PODWOZIA – WAXOYL HARDWAX

HARDWAX został opracowany jako środek ochronny dla podwozia samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, itd. Charakteryzuje się szybkością, czystością i prostotą aplikacji. Można go stosować na elementy wilgotne, a nawet częściowo skorodowane. Nie zatyka otworów technologicznych. 1 l wystarcza na zabezpieczenie nawet ponad 6 m2 powierzchni!

Jednak jego najważniejszą cechą jest doskonała i długotrwała ochrona antykorozyjna połączona z duża odpornością na wysokie/niskie temperatury. Nie spływa w wysokich temperaturach, a także nie wykrusza się w temperaturze poniżej 0° C. Chroni podwozie również przed solą, kamieniem i gresem, a także wygłusza wnętrze pojazdu. Nie zawiera związków kauczukopodobnych co powoduje, że jego właściwości nie zmieniają się wraz z upływem czasu.

PROFILE ZAMKNIĘTE – WAXOYL PROFESSIONAL 120-4

Waxoyl Professional 120-4 jest wysokiej klasy środkiem do zabezpieczania antykorozyjnego profili zamkniętych w pojazdach, maszynach, elementach konstrukcji itp. Dzięki bardzo dobrym własnościom rozpylania i zdolności tworzenia trwałej warstwy ochronnej znakomicie nadaje się on do zabezpieczania bardzo trudno dostępnych przestrzeni wewnętrznych. Aplikację można stosować poprzez niewielkie otwory technologicznie nawet znacznie oddalone od konserwowanej przestrzeni, dzięki czemu nie wymaga demontażu elementów takich jak np. obicia drzwi czy fotele. Zawiera za to substancje wypierające wodę tak więc może być stosowany na lekko wilgotne powierzchnie. Jest nierozpuszczalny w wodzie, niehigroskopijny i stabilny termicznie. Po wyschnięciu (ok 3 godz.) produkt tworzy bezbarwny i bezwonny film ochronny, którego warstwa 50 mikronów jest całkowicie wystarczająca do długoletniej ochrony przed rdzą. Przy tej grubości filmu wydajność produktu jest niezwykle wysoka: 1 l wystarcza na zabezpieczenie ok 6,5 m2 powierzchni! Posiada również właściwości izolatora elektrycznego i może być bez ryzyka stosowany w obecności zwykłych elementów elektrycznych i elektronicznych.

Waxprep to kompletny program regeneracji powłoki lakierniczej, wnętrza i komory silnika dla aut, motocykli, łodzi, camperów, caravanów i itp. Zastosowanie Waxprep zapewnia doskonałe rezultaty - wyjątkowy połysk i długotrwała ochronę.

RENOWACJA I ZABEZPIECZENIE POWŁOKI LAKIERNICZEJ

Dla osiągnięcia najlepszych efektów niezwykle ważne jest prawidłowe przygotowanie lakieru do aplikacji środków Waxoyl: Po dokładnym oczyszczeniu lakieru (najlepiej przy użyciu Waxacid Shampoo i Magic Clay System®) na lakierze pozostają wciąż uszkodzenia i rysy. Należy wówczas użyć pasty polerskiej Buffing Compound. Jednak w większości przypadków wystarczy zastosować program dwustopniowy – najpierw usuwając defekty przy użyciu Fininshing Compound, a następnie polerując powierzchnię pastą Final Finish, aby uzyskać optymalny połysk. Wszystkie pasty polerskie Waxoyl spisują się świetnie na „świeżych” i starszych lakierach oraz tzw. clarlack. Są też idealne dla nanolakierów.

Aby osiągnięty dzięki tym zabiegom, znakomity efekt zachować na długo, na koniec zalecamy całą powierzchnię zabezpieczyć środkiem 100 Plus Paint Sealant.

RENOWACJA I ZABEZPIECZENIE WNĘTRZA POJAZDU

Waxprep pozwala w niezwykle prosty i szybki sposób przywrócić wnętrzu pojazdu świeży, nieomal fabryczny wygląd. Dzięki produktom Interior Cleaner oraz Plastic and Vinly Cleaner uda się usunąć nawet bardzo poważne zabrudzenia z części plastikowych oraz tapicerki. Dzięki produktom Waxoyl do zabezpieczania wnętrza pojazdu można ten efekt zachować na długo.

Plastic & Vinyl Protector
Plastic & Vinyl Protector tworzy wytrzymałą, długotrwałą, odporną na plamy powłokę, która jest w stanie przetrwać wiele operacji czyszczenia. W przeciwieństwie do innych wyrobów, ten środek ochronny nie jest tłusty, nie przyciąga pyłu i nie wymaga okresowego ponownego nakładania. Nie zażółca, ani nie wchłania się w materiał, na który jest nakładana.

CZYSZCZENIE I ZABEZPIECZENIE KOMORY SILNIKA

Szczególnie wilgoć, brud oraz sól drogowa zagrażają elementom metalowym, gumowym i złączom elektrycznym znajdującym się w komorze silnika. Można je w szybki i łatwy sposób usunąć dzięki Waxoyl Engine Cleaner. Aby nie musieć powtarzać tej czynności zbyt często warto zaaplikować środek zabezpieczający.

Znajdujecie się Państwo na stronie serwisu GORDEX. Warsztat GORDEX jest w stanie pochwalić się pewną pozycją w branży. Doświadczenie uzyskane w zakresie motoryzacji w zauważalny sposób przekłada się na wyniki pracy. Serwis znajduje się przy ul. Janowska. Zachęcamy do zapoznania się z gamą oferowanych przez nas usług. Usługi: wymiana opon Kraśnik, wulkanizacja Kraśnik, myjnia bezdotykowa Kraśnik.

 

Informacje kontaktowe

Liczba odwiedzin

009475
wymiana opon Kraśnik wulkanizacja Kraśnik myjnia bezdotykowa Kraśnik wymiana opon Kraśnik wulkanizacja Kraśnik

myjnia bezdotykowa Kraśnik

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.