Autoryzowany serwis opon

ul. Janowska 20, 23-200 Kraśnik

Telefony

Stac. +48 81 825 09 61, Kom. 603-778-159

Email

pawelklima1@gmail.com

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Treść wiadomości
Przepisz wulkanizacja Kraśnik zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GORDEX w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres pawelklima1@gmail.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Znajdujecie się Państwo na stronie serwisu GORDEX. Warsztat GORDEX jest w stanie pochwalić się pewną pozycją w branży. Doświadczenie uzyskane w zakresie motoryzacji w zauważalny sposób przekłada się na wyniki pracy. Serwis znajduje się przy ul. Janowska. Zachęcamy do zapoznania się z gamą oferowanych przez nas usług. Usługi: wymiana opon Kraśnik, wulkanizacja Kraśnik, myjnia bezdotykowa Kraśnik.

 

Informacje kontaktowe

Liczba odwiedzin

009467
wulkanizacja Kraśnik myjnia bezdotykowa Kraśnik wymiana opon Kraśnik wulkanizacja Kraśnik myjnia bezdotykowa Kraśnik

wymiana opon Kraśnik

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.