Myjnia bezdotykowa

Myjnia bezdotykowa, jak jej nazwa sugeruje, daje możliwość umycie samochodu bez bezpośredniej styczności z mytą powierzchnią. Mycie odbywa się przy pomocy strumienia wody ustawionego ręcznie na powierzchnię pojazdu. Myjnia bezdotykowa to świetny wynalazek, dlatego że odciąża kierowcę i oszczędza wiele czasu. Ten sposób ma swoje zalety, do których można zaliczyć:

  • brak styczności dłoni, ścierek z powierzchnią lakieru oraz środkiem czyszczącym,
  • mycie pod ciśnieniem, dlatego że umożliwia usunięcie trudnych zabrudzeń,
  • szczegółowe mycie trudno osiągalnych elementów nadwozia, kół oraz podwozia pojazdu,
  • wykorzystywanie konkretnych środków chemicznych delikatnych dla lakieru.

Sposobem lepszego bezdotykowego umycia pojazdu na myjni bezdotykowej jest opcja własnoręcznego mycia wstępnego. Najgorszych do usunięcia śladów brudu możemy pozbyć się ręcznie za pomocą ściereczki, czy szmatki, dodatkowo namaczając zabrudzenia, co przyspieszy proces ciśnieniowego mycia powierzchni.

Znajdujecie się Państwo na stronie serwisu GORDEX. Warsztat GORDEX jest w stanie pochwalić się pewną pozycją w branży. Doświadczenie uzyskane w zakresie motoryzacji w zauważalny sposób przekłada się na wyniki pracy. Serwis znajduje się przy ul. Janowska. Zachęcamy do zapoznania się z gamą oferowanych przez nas usług. Usługi: wymiana opon Kraśnik, wulkanizacja Kraśnik, myjnia bezdotykowa Kraśnik.

 

Informacje kontaktowe

Liczba odwiedzin

009474
wymiana opon Kraśnik wulkanizacja Kraśnik myjnia bezdotykowa Kraśnik wymiana opon Kraśnik wulkanizacja Kraśnik

myjnia bezdotykowa Kraśnik

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.